V 8. i v 9. ročníku jsme se zabývali ekologií. Osmáci pojali toto téma v širokém slova smyslu - od zobrazení přírody kolem nás (i té mikroskopické) až po symbolické ztvárnění (to volili častěji).
Technika: dle výběru žáka
Formát: dle výběru žáka (A3 nebo A2)










.jpg)











Žádné komentáře:
Okomentovat